Nasze przedszkole » Nasze sukcesy

Dyplom za zajęcie III miejsca w konkursie kolęd i pastorałek "Hej kolęda, kolęda..."
    Dyplom za zajęcie I miejsca w konkursie kolęd i pastorałek " Hej kolęda, kolęda..."
    Dyplom za zajęcie III miejsca w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Sznupek z przedszkolakiem za pan brat o jego bezpieczną drogę dba"
    Podziękowanie dla przedszkola od schroniska "Psie Pole"
    Podziękowanie za udział w Ogólnopolskim Projekcie "100 wyjątkowych miejsc niepodległej"
    Dyplom dla przedszkola za udział w VI edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Bezpieczna droga do przedszkola"
    Dyplomy za udział w konkursie plastycznym "Nasz przyjaciel Pluszowy Miś"
    Podziękowanie za udział w konkursie plastycznym "Na Bożonarodzeniową Kartkę Świąteczną"
    Dyplom za udział w III ogólnopolskiej akcji tworzenia kartek świątecznych dla Żołnierzy Podziemia Niepodległościowego pt. "Serce za odwagę"
    Podziękowanie za wspólne odśpiewanie hymnu narodowego w ramach akcji "Rekord dla Niepodległej"
    Podziękowanie od Wychowanków z Domu Dziecka w Sieborowicach za zorganizowanie akcji "Dziecko dla dziecka - dary na wigilijny stół"
    Podziękowanie dla dzieci z grupy VI z Przedszkola Samorządowego w Węgrzcach za występ z kolędami i pastorałkami Bożonarodzeniowymi podczas finału Orszaków Trzech Króli, który miał miejsce 6 stycznia 2019 r. w Parafii w Węgrzcach
    Dyplom za zajęcie III miejsca w konkursie plastycznym "Przedszkolak - Małopolanin"
    Certyfikat Dobroczynności
    Dyplom za udział w Projekcie Ekologicznym EKOPRZEDSZKOLE 2017
    Certyfikat "Przedszkole Przyjazne Żywieniu i Aktywności Fizycznej"
    Dyplom za zajęcie II miejsca w konkursie plastycznym "Przedszkolak - Małopolanin"
    Dyplom za zajęcie I miejsca w konkursie plastycznym "Przedszkolak - Małopolanin"
    Certyfikat "Placówka respektująca potrzeby sensoryczne dzieci"
    Dyplom za zajęcie I miejsca w VII Międzyszkolnym Turnieju Szachowym w Gminie Zielonki
    Dyplom za zajęcie II miejsca w VII Międzyszkolnym Turnieju Szachowym w Gminie Zielonki